До садочка завітали несподівані гості
До садочка завітали несподівані гості

Поділитися новиною:

До садочка завітали несподівані гості

8 вересня до садочка «Вишенька» завітала Панда Кун-фу зі своєю командою

Кукли-великани: Тигрюля, Бик-всезнайка, Миша-сансей і багато інших звірів підготували для дітей справжнє шоу. Вдало підібраний матеріал, гарний музичний супровід не залишив байдужими маленьких вихованців закладу.

Для малечі Панда Кун-фу підготували програму, щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності в побуті та на дорогах. Маленькі глядачі не тільки спостерігали за артистами, але й мали можливість самі стати учасником дійства.

Тигрюля нагадав дітям правила безпечного поводження на дорогах, а потім ще й перевірив знання дітей. Загадав велику кількість загадок, а ще й разом з дітлахами вирішував складні задачки.

Змій перевіряв, чи можуть наші дітлахи порушувати правила безпеки життєдіяльності? Але не отримав підтримки залу. І його підступний план провалився.

Діти зробили важливий висновок – правила порушувати не можна!!!

Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості Альбом: До садочка завітали несподівані гості
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8758 | Переглядів: 167Дата публікації: 21:08 05.10.2016