Батьківські збори
Батьківські збори

Поділитися новиною:

Батьківські збори

24 червня в музичній залі Грушівського ДНЗ «Вишенька» Грушівської сільської ради відбулися загальні батьківські збори за участю голови сільради Леоніда Паламарчука, інспектора сільради Інни Локтіонової

Перед присутніми виступив сільський голова Леонід Паламарчук, який висловив подяку адміністрації ДНЗ, вихователям, батькам за плідну співпрацю. Та нагадав, що катастрофічно не вистачає коштів на утримання ДНЗ, особливо його непокоїть майбутній опалювальний період.

Інна Локтіонова, інспектор сільської ради, наголосила, що для нормального існування закладу не вистачає коштів, тому заклад працює в режимі економії.

Батьки вихованців задавали багато питань, щодо подальшої роботи закладу, перспективи розвитку, проведення оздоровчої кампанії, ремонтних робіт, придбання м’якого інвентарю та інше.

Завідувач ДНЗ Інна Черткова підготувала звіт за 2015-2016 навчальний рік, з яким ознайомила присутніх. Підвела підсумки і подякувала батькам за плідну співпрацю, за активну позицію в житті закладу.

Майже добігла кінця оздоровча кампанія в садочку «Вишенька», дуже скоро вихованці будуть оздоровлюватися разом з батьками, тому не зайвими будуть нагадування про дотримання правил безпеки життєдіяльності. Завдання дорослих, вихователів і батьків – користуючись природною допитливістю дошкільників, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а вести ґрунтовну, цікаву, пояснювальну роботу. А найголовніше виховувати дітей своїм прикладом, щоб вона назавжди запам’ятали – є правила, які порушувати не можна, бо це небезпечно для життя.

Батьківські збори в дитячому саду дуже важливі для встановлення контакту між родиною та персоналом установи. Це одна з форм зворотного зв'язку і можливість озвучити актуальну інформацію, обговорити важливі моменти виховання, поговорити про особливості дитячого розвитку.

Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори Альбом: Батьківські збори

Приєднані документи:

Звіт завідувача за 2015-2016 навчальний рік
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8469 | Переглядів: 370Дата публікації: 21:26 01.07.2016