«Веселі рученята» в дитячому садочку
«Веселі рученята» в дитячому садочку

Поділитися новиною:

«Веселі рученята» в дитячому садочку

16 травня до Грушівського ДНЗ завітав Театральний колектив «Веселі рученята» Центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка Лариса Кашуба

9 артистів, дійсно майстрів своєї справи, показали вихованцям «Вишеньки» казку за мотивами Шарля Перо «Попелюшка». Вони вразила не тільки вихованців закладу, не залишилися байдужими вихователі та всі присутні дорослі глядачі.

Танок східної красуні був не перевершений, 4 дівчинки, вправно керували лялькою, вона наче жива виконувала складні елементи танцю. Глядачі часто переривали виступ артистів гучними оплесками. Прекрасні тростяні ляльки, озвучування героїв, музичне та тематичне оформлення - все було неперевершене.

Маленькі артисти ( учні 3-Г класу ЗОШ № 1) дуже всім сподобалися. І хочеться щоб Театральний колектив «Веселі рученята» завітав до нас з новими постановками.

Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку Альбом: «Веселі рученята» в дитячому садочку
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8393 | Переглядів: 162Дата публікації: 12:18 09.06.2016