Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки
Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки

Поділитися новиною:

Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки

Початок весни приносить з собою найгарніше свято – мамине. 3 березня зустрічали Весну-красну, а разом з нею святкували свято мам вихованці Грушівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Вишенька» Грушівської сільської ради.

В групі раннього віку дівчинка-Веснянка принесла з собою перші весняні квіточки і запросила в гості на свято Весну. Маленькі вихованці разом з вихователем Ольгою Онопко співали, грали, розповідали вірші та навіть допомагали бджілкам збирати перший мед.

ІІ молодша група разом з вихователем Наталією Крейдун вітала своїх милих бабусь та матусь зі святом по іншому: вихованці перетворилися на джентльменів та справжніх дам. Ось так вже по дорослому вітали своїх самих дорогих людей. Слова щирої любові, наймиліші побажання та звичайно цілунки – що ще може стати доказами щирих почуттів. А на згадку про свято, звичайно, дарунки, виготовлені своїми руками.

В день святковий у садочку відбуваються дива. Все, чого жінки захочуть – їм дарує дітвора. Старша група разом з вихователем Ольгою Хамайко – посадила чудо-дерево, на якому виросли красиві чарівні шляпи – це дарунки для милих та чарівних жінок. Дівчатка приміряли різнокольорові шляпки і збувалися їх таємні бажання. А золота шляпка розгадувала побажання всіх присутніх дівчат, матусь, бабусь і … навіть хлопців. Вона відкривала секрети дітвори: навіть таємні, про перше кохання…

Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки Альбом: Перші весняні квіточки від дівчинки-Веснянки
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8074 | Переглядів: 222Дата публікації: 17:27 10.03.2016