«Фабрика зірок»
«Фабрика зірок»

Поділитися новиною:

«Фабрика зірок»

30 травня 2014 року у Грушівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «ВИШЕНЬКА» Грушівської сільської ради відбулося випускне свято старшої групи «Фабрика зірок»

От і відбулося це яскраве,  феєричне, веселе та водночас зворушливе свято, до якого з натхненням  і відповідальністю готувалися  випускники старшої групи «Краплинка» (вихователь Кушнірьова О.А., помічник вихователя Свічкар Т.В.). Випускний бал - головне свято дитячого садочка до якого малята, батьки  та колектив дошкільного закладу йшли 4 роки.  Тепер для випускників нашої чарівної «Фабрики зірок» відчиняться двері у новий не зовсім знайомий  світ, де вони зустрінуться з цікавими науками, познайомляться з новими історіями, набудуть нових наставників та друзів.

Привітали дітей та їх батьків Паламарчук Л.А. - голова Грушівської сільської ради, Давиденко Т.М. - методист з дошкільної освіти  інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп’янської РДА. Багато щирих слів вдячності почули  працівники дошкільного закладу від батьків та в свою чергу висловили подяку батькам за допомогу в організації та проведенні свята.

Прощавай, садок дитячий, 
Розлучатися нам час, 
Бо вже скоро, зовсім скоро 
Нас дзвінок покличе в клас. 
В нас усіх прощання настрій, 
Ми схвильовані украй, 
Скажем разом: 
- Школо, здрастуй! Дитсадочку наш прощай!

Альбом: «Фабрика зірок» Альбом: «Фабрика зірок» Альбом: «Фабрика зірок» Альбом: «Фабрика зірок» Альбом: «Фабрика зірок»
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8019 | Переглядів: 129Дата публікації: 17:17 03.06.2014