Радість творчості
Радість творчості

Поділитися новиною:

Радість творчості

З 19 по 25 листопада у Грушівському дошкільному закладі (ясла-садок) «Вишенька» була організована виставка самостійної художньої діяльності дітей «Радість творчості»

Дітям та вихователям було запропоновано створити колективні роботи з природного матеріалу. Кожна дошкільна група обрала свою тематику. Так самі молодші дітки групи «Веселка» створили композицію «Утят по осени считают», діти середньої групи «Калинка» створили справжнісіньку казу «Гуси-лебеді» , вихованці старшої групи «Краплинка» відтворили події «У бабусі на подвір’ї». Діти з великим задоволенням працювали над своїми роботами.

 Відповідно до програми художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» педагоги, такими заходами,  розвивають здатність дітей помічати та емоційно сприймати прояви естетичного у природі, відтворювати з природного матеріалу  конкретні образи, фантазувати; виховують ставлення до творчої діяльності як засобу самовираження, самоствердження особистості.

Виставку відвідали батьки вихованців, був проведений диспут щодо художньо-освітнього напряму, виявлення, збереження і розвитку творчого та особистого потенціалу кожної дитини.

Альбом: Радість творчості Альбом: Радість творчості Альбом: Радість творчості Альбом: Радість творчості
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8015 | Переглядів: 96Дата публікації: 16:02 06.12.2013