Впевнений старт
Впевнений старт

Поділитися новиною:

Впевнений старт

Методичне об’єднання вихователів за темою «Упровадження в навчально-виховний процес Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт»

31 жовтня 2013 року на базі Грушівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Вишенька» було проведено методичне об’єднання вихователів дошкільних груп дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Куп’янського району за темою «Упровадження в навчально-виховний процес Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт».

На засіданні методичного об’єднання були присутні  Давиденко Т.М. - методист з дошкільної освіти методично-інформаційного центру відділу освіти Куп’янської РДА, Гриценко С.В. - методист психологічної служби відділу освіти та вчитель-логопед Роденко Л.В.

В межах методичного об’єднання  були розглянуті  питання упровадження в навчально-освітній процес Базового компонента дошкільної освіти та програми розвитку дітей дошкільного віку «Впевнений старт»,  питання сучасного  підходу до планування освітнього процесу в ДНЗ та НВК. Також гостям засідання запропонували переглянути виставу лялькового театру «Казкарики», яку підготували вихованці старшої групи (вихователь Кушнірьова О.А.), «Три поросятка». 

Альбом: Впевнений старт Альбом: Впевнений старт Альбом: Впевнений старт Альбом: Впевнений старт
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8013 | Переглядів: 82Дата публікації: 17:55 05.11.2013