Казкова подорож до лісу
Казкова подорож до лісу

Поділитися новиною:

Казкова подорож до лісу

03.03.2015 року на базі Грушівського дошкільного навчального закладу відбулося районне методичне об’єднання для вихователів раннього віку за темою «Обґрунтування доцільності використання методики М. Єфименка на заняттях з фізичного виховання в ДНЗ»

03.03.2015 року на базі Грушівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Вишенька» Грушівської сільської ради Куп’янського району Харківської області відбулося районне методичне об’єднання для вихователів раннього віку за темою «Обґрунтування доцільності використання методики М. Єфименка на заняттях з фізичного виховання в ДНЗ».

Мета методичного об’єднання:

  • Підвищення професійної компетентності та творчого потенціалу вихователів раннього віку ДНЗ

  • Ознайомлення учасників методичного об’єднання з досвідом роботи ДНЗ «Вишенька», особливостями змісту технології фізичного виховання

  • Підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки педагогів, щодо використання методики М. Єфименко

  • Сприяння впровадженню в практику ДНЗ методики М. Єфименко «Театр фізичного виховання»

 

Методичне об’єднання складалося з п’яти блоків: організаційний, практичний, науково-теоретичний, інтерактивний та підсумковий.

Увазі учасникам методичного об’єднання було представлено інтегроване заняття «Казкова подорож до лісу» на групі раннього віку - вихователь Татьяна Загоруйко. Вихователь уміло поєднала заняття з фізичного розвитку дітей та малювання долоньками. На малюків чекала подорож до весняного лісу з його пахощами та звуками, щоб допомогти маленькому ведмежатку приготувати подарунок для матусі. Всі присутні були приємно здивовані навичкам дітей в поводжені з фарбами.

В науково-теоретичному блоці увазі вихователям були представлені: основні аспекти розбіжностей між традиційною методикою фізичного виховання та методикою М. Єфименка. Докладчик: вихователь групи раннього віку Ольга Онопко. Вона ознайомила присутніх з 10 заповідями М. Єфименка, без яких неможливо досягнути системності.

В інтерактивному блоці учасники семінару змогли на собі відчути розбіжності між традиційною методикою фізичного виховання та методикою М. Єфименка, заняття з фізичного виховання з елементами пластик-шоу балету «Чарівні м’які кубики» підготувала і провела завідувач закладу - Інна Черткова.

Всі учасники методичного об’єднання приймали активну участь, як в теоретичних так і практичних блоках. Висловлювали свою думки, навіть сперечалися у поглядах, але все ж таки дійшли до єдиного висновку - методику Миколи Єфименка доцільно і необхідно використовувати на заняттях з фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.

Підбиваючи підсумки методичного об’єданная методист з дошкільної освіти відділу освіти РДА Тамара Давиденко наголосила, що використання методики М. Єфіменко з фізичного розвитку дітей, передбачають ігрові, нетрадиційні заняття з малюками. Інноваційна діяльність вихователя повинна бути спрямована на перетворення існуючих форм і методів виховання, створення нових цілей і засобів її реалізації, тому вона є одним з видів продуктивної, творчої діяльності. На таких заняттях, крім фізичних та спортивних якостей, у дітей розвиваються і особистісні риси характеру: у дівчаток - ніжність, артистичність, лагідність та естетичність, а у хлопців - сміливість, рішучість, сила волі, цілеспрямованість. Ці заняття передбачають використання нетрадиційного спортивного інвентарю. Використання нетрадиційного обладнання на фізкультурних заняттях дозволяє максимально підвищити рівень рухової активності дітей, а головне - викликати у дітей бажання займатися фізкультурою та спортом.

Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу Альбом: Казкова подорож до лісу
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8010 | Переглядів: 531Дата публікації: 15:28 03.03.2015