Осінь чарівниця
Осінь чарівниця

Поділитися новиною:

Осінь чарівниця

Минулої п'ятниці, 13 листопада, «Осінь чарівниця» завітала до вихованців Грушівського ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Грушівської сільської ради та підвела підсумки кропіткої роботи вихователів

Кожна група по різному зустрічала осінню красуню. Група раннього віку: вихователі Онопко О.І, Загоруйко Т.В. зуміли поєднати ляльковий театр та музичний виступ дітей, що придало святу пікантності та неординарності.  Маленькі вихованці не тільки виступали самі, як артисти, а ще й з задоволенням були глядачами лялькового дійства.  

ІІ молодша група: вихователь Крейдун Н.І. з вихованцями відправилися до чарівного лісу де зустрілися з чарівними грибочками, крапельками та музичними парасольками. Діти з великим задоволенням разом з красунею Осінню крокували чарівними стежками лісу.

Старша група: вихователі Хамайко О.Г., Загоруйко Т.В.  провели музичне свято «Повертайся, журавлику…». Вихованці прославляли наш рідний край, говорила слова подяки рідній землі та збирали в дорогу Журавлика, якому на згадку про нашу Україну дали калину, овочі для приготування національного блюда – борщу, та найголовніше символ нашої країни - український рушник (Два крила у рушничка наче журавлині. Хай тобі допомагають і тяжкої днини).

Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій та надовго запам’ятали красуню Осінь, яка завітає до нас з  дарунками вже наступного року.        

Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця Альбом: Осінь чарівниця
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/8007 | Переглядів: 111Дата публікації: 14:44 18.11.2015