День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення

Поділитися новиною:

День пам’яті та примирення

08 травня 2018 року в Грушівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Вишенька» проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дню пам’яті та примирення.

У середній групі «Краплинкака» (вихователь Наталія Крейдун)  та в старшій групі «Калинка» вихователь Ольга Хамайко день розпочався з Хвилинки мужності: «Дякуємо за життя». Педагоги познайомила дітей з сумними та гіркими днями Другої світової війни. Вихованці вшанували пам’ять загиблим воїнам, а також  закріпили знання, що український народ  вшановує пам’ять героїв війни (побудовані пам’ятники, іменами героїв названі вулиці та площі села та міста). Доцільним було використання музичного репертуару воєнних часів та художнього слова про пам’ять та вічний уклін героям, які подарували нам мир.

На заняттях з художньо-продуктивної діяльності  вихованці  групи раннього віку «Сонечко» вихователь Тетяна Загоруйко  малювали долоньками «Святковий салют», а вихованці середньої групи «Краплинка» зробили  колективну аплікацію «Квіти героям». В своїх роботах  діти відтворили свої почуття подяки за мир та спокій.

Звичайно улюблене заняття дітей – малювати крейдою. Вихованці всіх вікових груп під час прогулянки  прикрасили подвір’я садочка  малюнками, що символізують мирне життя:  «Хай завжди буде мир».

Проведення тематичного дня присвяченого святкуванню  Дню пам’яті та примирення сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу, поваги до людей, які ціною свого життя здобули мир.

Вихователі старалися донести до дітей цінність людського життя, мирного неба над головою. Сподіваємося, що всі вихованці навчального закладу усвідомили важливість слів: « Ні війні!»

Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення Альбом: День пам’яті та примирення
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/13200 | Переглядів: 39Дата публікації: 16:14 08.05.2018