Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка
Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка

Поділитися новиною:

Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка

Літо найкраща пора. Всі яскраві спогади пов’язані з літніми канікулами

В дошкільному закладі цей період називають літнім оздоровленням вихованців.

Гарний настрій, свіже повітря, сонце, вода, пісок, смачна, збалансована та корисна їжа, збагачений вітамінами раціон, прогулянки, розваги, спортивні свята, зелений туризм, загартовуючи процедури – ось це все літне оздоровлення нашою улюбленої малечі.

У літній оздоровчий період максимально використовується природні ресурси для зміцнення фізичного, психічного і соціального здоров’я наших вихованців. Дуже подобається вихованцям «зелений туризм», прогулюватися  стежками улюбленого села, знаходити різні цікавинки, ознайомлюватися з лікарськими рослинами, їх властивостями, варіантами їх застосування для зміцнення власного  здоров’я.

Однією з улюблених  ігор дітей – є ігри з піском. Такі ігри сприяють розвитку дрібної моторики, тактильно-кінестетичної чутливості, що позитивно впливає на розвиток мовлення  і розумових здібностей дітей. Використання елементів пісочної терапії поліпшує емоційний стан малят, допомагає позбутися негативної енергії, набути впевненості у власних силах.

Спортивні вправи, змагання, розваги покращують не тільки емоційний, а й фізичний розвиток дитини, літом збільшена кількість загартовуючих процедур, серед яких улюбленою є купання малечі після прогулянки та обливання ніжок.

Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка Альбом: Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/11447 | Переглядів: 53Дата публікації: 10:13 31.08.2017