«Увага! Діти на дорозі»
«Увага! Діти на дорозі»

Поділитися новиною:

«Увага! Діти на дорозі»

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з 4 по 15 вересня 2017 року був проведений двотижневик «Увага! Діти на дорозі»

Кожен день перебування в закладі був спрямований на попередження  біди: бесіди з батьками і вихованцями, перегляд мультфільму «Азбука безпеки», конкурс малюнку «Увага, діти!» з вихованцями середньої та старшої груп; заняття з пізнавального розвитку «Допоможи собі сам» (середня група), заняття з художньо-естетичного розвитку «Кольорові автомобілі» (І молодша група); бесіди з безпеки життєдіяльності «Сам удома», «Правила поведінки біля дороги», «Правила поведінки під час виникнення НС» та багато іншого щоб попередити біду та зберегти життя.

 

Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі» Альбом: «Увага! Діти на дорозі»
Web-адреса: dnzvishenka.kupyansk.info/news/id/11444 | Переглядів: 60Дата публікації: 08:39 18.09.2017